8:00 - 20:00

Pzts - Cmts

+90 (543) 839 68 59

Bize Ulaşın

Image
Image

Aven Global Lojistik

Kara Yolu Taşımacılığı

Avrupa’dan Ortadoğu ve Asya’ya çok geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren filomuz bünyemizde bulunan Türkiye’nin tek ve en büyük entegre çekici, dorse, lastik servisimiz ile düzenli kontrollere tabii tutulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana "Anahtar Teslimi Teslimat" hizmetleri sunmayı hedeflemiş olan Aven Global Lojistik, başta kargo taşımacılığı olmak üzere, bugün otomotivden tütüne, kozmetikten gıdaya onlarca farklı sektöre hizmet vermektedir.
Aven Global Lojistik sektör ayrımı yapmaksızın birçok dünya devini ve Türkiye’ nin önde gelen firmalarını müşteri portföyüne eklemiştir. Başta Kazakistan olmak üzere, Azerbaycan, Gürcistan , Türkmenistan ve Özbekistan’a haftalık düzenli parsiyel tedarikini bizzat kendi bünyesinde hayata geçirir. Bu anlamda Türk plaka ve yabancı plakalı araçlar ile Tüm Ortadoğu’da ve Türki Cumhuriyetlerde “en iyi parsiyel servisi sunabilen” firma özelliğine sahiptir.
Servis Politikamız ve Kalitemiz:
•Servislerimiz ISO prosedürleri gereği, %100 müşteri memnuniyeti çevresince düzenlenir.
•Transit Parsiyel organizasyonu sayesinde, gümrüklü bölgeye gelen yüklerinizi hiç bekletilmeden ihracatı gerçekleştirilir.
Her Bölge için transit çıkışı yapılmaktadır.